تولید کننده: آذر کندو
کد محصول: 301078
موجودی: در انبار
1,600,000ریال

عسل طبیعی

عسل طبیعی در طول تاریخ و دوران های مختلف به عنوان ماده شفا بخش استفاده شده است. این ماده آشکارا به سلامت بدن کمک می کند و و در موارد پزشکی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. حتی در بعضی از بیمارستان ها با تدابیر خاص، برای درمان زخم استفاده می شود.

از جمله مزایای عسل های طبیعی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1.        منبع عالی برای آنتی اکسیدان ها

عسل طبیعی حاوی مجموعه ای از مواد شیمیایی گیاهی است که به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کند. بعضی از انواع عسل ها به همان اندازه آنتی اکسیدان دارند که در میوه ها و سبزیجات یافت می شود. آنتی اکسیدان ها به محافظت بدن از آسیب سلولی به دلیل رادیکال های آزاد، کمک می کند. رادیکال های آزاد به روند پیری و همچنین به بیماری های مزمنی مثل سرطان و بیماری های قلبی کمک می کنند. تحقیقات نشان می دهد که ترکیبات آنتی اکسیدان ها در عسل طبیعی با نام پلی فنول می تواند در جلوگیری از بیماری های قلبی موثر باشد.

2.        خصوصیات ضد باکتریایی و ضد قارچی

تحقیقات حاکی از آن است که عسل طبیعی قابلیت نابود کردن باکتری و قارچ های آسیب زننده را دارد. این ماده به صورت طبیعی حاوی هیدروژن پروکساید (تجزیه این ماده باعث ایجاد رادیکالهای OH می‌شود که بیش از چند ثانیه در دسترس نمی‌باشند) و آنتی سپتیک (ضد عفونی کننده، گندزدا) است. میزان اثر گذاری به عنوان ضد باکتری و ضد قارچ، بستگی به نوع عسل دارد.

3.        ترمیم کننده زخم

از عسل های طبیعی در زمینه های پزشکی هم استفاده می شود زیرا یک میکروب کش موثر بوده و به بازسازی بافت کمک فراوان می کند. مطالعات نشان می دهد که عسل با جلو بردن زمان بهبودی باعث کاهش عفونت می شود.

4.        کمک موثر برای مسائل گوارشی

عسل طبیعی برای درمان مسائل گوارشی همانند اسهال مورد استفاده قرار می گیرد. ثابت شده است که برای درمان هلیکوباکتری پیلوری (این باکتری عامل اصلی بیماری هایی مثل زخم معده و ناراحتی معده و ابتدای روده محسوب می شود.) کاملاً موثر است. همچنین عسل یک پروبیوتیک قوی (نوعی باکتری مفید برای بدن به خصوص دستگاه گوارش است. این باکتری ها به سلامت روده کمک بزرگی می کنند چرا که رشد باکتری های خطرناک را کنترل می کنند.) می باشد، بدین صورت که باکتری های خوبی که در روده زندگی می کنند و برای گوارش و سلامت مفید هستند را تغذیه می نماید.

5.        تسکین دهنده گلودرد

آیا دچار سرماخوردگی و گلودرد شده اید؟ یک قاشق غذاخوری عسل کاملا طبیعی میل بفرمایید تا سریعاً بدن شما را بهبود بخشد. عسل به عنوان سرکوب کننده سرفه عمل کرده و جایگزینی عالی برای داروهای ضد سرفه محسوب می شوند.

بسته بندی
تعداد 1 عدد
نوع بسته بندی پلاستیکی یا پت
وزن 1 کیلویی
آنالیز
ساکاروز 1 الی 2 درصد

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
کد امنیتی
محصولاتی که دیگران خریده‌اند